top of page

HİZMETLER

DRİ Etiket & Ambalaj kaliteli hizmete yönelik tüm imkanlarıyla müşterilerinin yanındadır. Gelecekte de bugün olduğu gibi yeni yatırımlarla ürün yelpazesini genişletmeyi ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemekteyiz. Uzmanlık alanlarımızı görmek için aşağıya bakabilirsiniz.

Digital press printing is the reproducti
Flexography printing process on in-line

DİJİTAL BASKI

En hızlı & kaliteli çözüm

Düşük tirajlı ve acil olan işleriniz için vazgeçilmez çözüm. En geç 48 saatte etiketlerinizi tarafınıza sevk ediyoruz ve klişe/kalıp ücreti talep etmiyoruz. Minimum adet şartı koşmuyoruz. Müşterinizin ilgisine göre, kişiye özel etiket, değişken data ve microtext gibi özel baskı yöntemleri uygulayabiliyoruz.

İletişime Geçin

FLEXO UV BASKI

Tirajlı İşlerinizde Yüksek Performans

Flexo baskı tekniği en popüler baskı teknikleri arasında birinci sırada yer alır. Baskı trajı yüksek ve diğer baskı tekniklerinin ekonomik yada teknik olarak baskısının mümkün olmadığı durumlarda en performanslı çözümü sunuyoruz.

İletişime Geçin
Flexography printing or Flexo used for p
shutterstock_1124595458.jpg

LETTERPRESS UV BASKI

Canlı Renkler

Düşük - Orta tirajlı işlerinizde maliyetleri düşürmek isteyen müşterilerimiz için en ideal çözümü sunuyoruz. Artık gelişmiş letterpress baskı makinalarında ışığa duyarlı polimer klişeler sayesinde etiketleriniz daha renkli ve daha canlı!

İletişime Geçin

BARKOD ETİKET ÜRETİMİ

Profesyonellik

DRİ ETİKET & AMBALAJ, konu özellikle barkod etiketi olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirebilmeniz için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru cutting uygulamalarına başvurarak termal transferlerinizin her detayından memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime Geçin
Bilgisayarınızda Tasarımcı
Image by Jonathan Sanchez

ETİKET TASARIMI

Ayrıntıya Özen

DRİ Etiket & Ambalaj, konu özellikle etiket tasarımı olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru uygulamalara başvurarak her detaydan memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

DOYPACK TASARIMI

Yenilikçi

Akla gelebilecek her dizaynın altından kalkacak deneyim ve beceriye sahibiz. DRİ ETİKET & AMBALAJ ile çalışan müşteriler her zaman neyle karşılaşacağının farkında: profesyonellik, verimli çalışma ve mükemmel sonuçlar. Bu doğrultuda profesyonel doypack tasarımlarınız için ekibimizle iletişime geçmekte terreddüt etmeyin.

İletişime Geçin
Ribbon.png
shutterstock_735503227.jpg

RİBON ÜRETİMİ

Anahtar Çözümler

DRİ ETİKET & AMBALAJ kurulduğu günden beri sektördeki en güvenilir isimlerden biri olarak anıldı. Müşterilerimizin farklı ribon ihtiyaçlarına kulak vererek layık oldukları başarılı sonuçları nasıl garanti ettiğimizi görmek için bu hizmeti bizden almanız yeterli.

ENDÜSTRİYEL STREÇ FİLM

Her Zaman Hazır

DRİ ETİKET & AMBALAJ olarak; 7, 9, 17 ve 23 micron seçenekleriyle endüstriyel streç film ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyoruz. Ürün kalitemiz garantimiz altındadır!

İletişime Geçin
barcode-labels-hero-0115.png
shutterstock_134995976.jpg

BARKOD YAZICILAR

Üstün Hizmet

Barkod yazıcıların neredeyse tüm marka ve modellerini müşterilerimiz için tedarik ediyoruz. Ayrıca cihazların yedek parça ve sarf malzemelerinin satışını gerçekleştiriyor, ihtiyaç olması halinde teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

İletişime Geçin

HOLOGRAM ÜRETİMİ

Yüksek standart

Değişik teknik ve özelliklerle tasarlanan holografik etiketler, marka orijinalliğini ve ürün güvenliğini korumakta, ürününün raf çekiciliği ve imajını arttırmaktadır. Sahteciliğe, korsanlığa karşı savaşta son derece etkili olan bu ürün, maliyeti ve kolay uygulanabilirliği sayesinde en yaygın kullanılanların başında gelmektedir.

İletişime Geçin
bottom of page