top of page
Image by Mika Baumeister

Neden Biz?

01

Güçlü Üretim

02

Kurum İçi Etik

DRİ Etiket & Ambalaj kurulduğu günden beri siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile aralıksız olarak yatırımlarını sürdürmüş ve teknolojiye önem vermiştir. Her türlü etiket/ribon/hologram üretimi, dijital baskı ve grafik tasarım hizmeti sunan DRİ Etiket & Ambalaj, profesyonel olarak bir çok kurumsal firmayı portföyünde barındırmakla beraber, hızlı ama emin adımlar ile de büyümeye devam etmektedir.

DRİ Etiket & Ambalaj sürdürülebilir başarısını, çalışanlarının mutluluğuna ve vazgeçmediği değerlerine borçludur. Bizim için önemli olan sizi tanımak, ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmek ve size özel çözümler sunmaktır. Firma olarak iş etiği konusundaki eksikliklerin yüksek maliyetli olduğunun farkındayız.

03

A+ Kalite Hammadde Garantisi

Üretim bandımıza kesinlikle stoklot (B Kalite) malzeme sokmuyor, müşterilerimizin istenmeyen sonuçlarla karşılaşmaması için olabildiğince şeffaf bir üretim süreci yürütüyoruz.

04

Her Gün 08:00 - 22:00 Arası Açığız

Sizlere daha iyi hizmet edebilmek için olağan üstü çaba sarfediyoruz. Üretim bandımız, haftanın her günü 2 vardiya şeklinde 08:00 - 22:00 arası kesintisiz hizmet vermektedir.

bottom of page